8 Kambarys apie didžiausią karjeros koncertą „Žalgirio“ arenoje: „Parodysime visiems, kad svajonės pildosi“

8 Kambarys
8 Kambarys © Andrius Šimkus
Nors ir sukaustyti karo Ukrainoje, grupės „8 Kambarys“ nariai Karolis Talutis-Talaz ir Deividas Alejūnas-Corsalis tiki, kad šiuo visiems sudėtingu laiku ne mažiau svarbu pasirūpinti ir savimi. Pasak jų, būtent muzika gali padėti mintims atitrūkti nuo širdį draskančių įvykių. Reperiai jau deda paskutinius štrichus prieš ilgai planuotą, daug kartų dėl pandemijos atidėliotą didžiausią karjeroje koncertą „Žalgirio“ arenoje ir sako, kad šiuo koncertu nustebins ne tik gerbėjus, bet ir save pačius bei įrodys, kad svajonės pildosi.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Tai, kas vyksta šiuo metu, yra baisu. Negalime patikėti, kad toks akivaizdus teroras gali vykti XXI amžiuje. Visi turime susitelkti, skleisti žinią ir teikti visokeriopą pagalbą Ukrainos žmonėms. Tokiu metu, savaime suprantama, itin sudėtinga pristatinėti naują kūrybą, koncertuoti, tačiau, manome, kad tuo pačiu žmonėms itin svarbu turėti galimybę nukreipti savo mintis kitur. Koncertas „Žalgirio“ arenoje buvo atidėtas begalę kartų. Tačiau mes vis tiek juo tikime, kartu su mumis tiki ir tūkstančiai žmonių, kurie mus ir įkvepia nepasiduoti ir pagaliau sugroti šį koncertą taip, kad jo dar ilgai nepamirštų. Esame finišo tiesiojoje, todėl stabdyti nėra kaip“, – sako „8 Kambarys“ nariai Talaz ir Corsalis.

Gerbėjai kaip niekada ilgai laukė šio koncerto. Dėl pandemijos ir karantino jis buvo atidėtas net tris kartus. „Tai bus didžiausias iki šiol surengtas mūsų pasirodymas, geriausia, ką galime parodyti. Visada keliame sau aukštą kokybės kartelę, darome tai, ko dar nesame padarę. Nustebinsime ne tik gerbėjus, bet  ir save pačius – juk tai bus pirmasis mūsų areninis pasirodymas! Padarysime viską, ką galim šią akimirką. Bus labai gera, jauku, gražu, ir didinga“, – sako Corsalis.

Sekmadienį įvyko pirmoji generalinė repeticija. Vaikinai neslepia nuovargio, bet tikina, kad yra pilnai pasiruošę parodyti geriausią rezultatą. „Šie du metai nukėlinėjamų koncertų nenuėjo veltui. Per visą šį laiką gerokai pasistūmėjome į priekį, todėl dabar atversime naują lapą savo koncertinėje veikloje“, – teigia Talaz.

„Jaučiamės pavargę, bet 167% pasiruošę. Nuėjome nemažą kelią nuo to laiko, kai susikūrėme. Dedikuosime šitą koncertą visiems, ką sutikome savo kelyje ir svajonėms. Kažkada, kai garsiai kalbėdavome apie pasirodymą arenoje, sulaukdavome šypsenų, lyg būtume naivuoliai. Dabar lipsime ant didžiausios Lietuvoje arenos scenos ir parodysime visiems, kad svajonės pildosi“, – atvirauja Corsalis.

Koncertui jau pilnai pasiruošta, vis dėlto atsipalaiduoti atlikėjai neskuba. „Nors viskas suplanuota sekundžių tikslumu, niekada nesijaučiu pasiruošęs. Tik ant scenos suprantu, kad esu ten, kur turiu būti ir žinau, ką ir kaip man reikia daryti. Atsipalaiduoti galiu tik tada, kai pasibaigia koncertas“, – pasakoja Corsalis.

Koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje jau balandžio 2 d. Galioja visi iki šiol įsigyti bilietai į 2020 m. balandžio 4 d., lapkričio 7 d. ir 2021 m. balandžio 17 d. nukeltus koncertus. Renginio organizatoriai koncerto metu prašo laikytis COVID-19 prevencijos priemonių: dėvėti apsaugines veido kaukes, dezinfekuoti rankas, išlaikyti saugius atstumus.

Kviečiame pasižvalgyti po generalinės repeticijos užkulisius:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS